Spieki kwarcowe Laminam

Spieki kwarcowe Laminam

Płyty Laminam to wysokiej jakości spieki kwarcowe charakteryzujące się doskonałą wytrzymałością. Powstają z połączenia różnego rodzaju naturalnych materiałów - głównie granitu, kwarcu czy łupków ilastych. Rozdrobnione surowce poddawane są sprasowywaniu, a następnie specjalistycznemu spiekaniu i wypalaniu w bardzo wysokiej temperaturze. Tak powstały materiał staje się wytrzymały i może być docinany pod konkretny wymiar z zachowaniem właściwej dokładności. Płyty są płaskie i odpowiednio cienkie, a mimo to wykazują doskonałą odporność na uszkodzenia.

W naszej firmie oferujemy szeroką gamę spieków kwarcowych firmy Laminam w wielu kolorach i wzorach. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę różnych modeli płytek. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, sprzedają spieki kwarcowe w prawie 150 różnych modelach! Projektanci pracujący nieustannie śledzą najnowsze wnętrzarskie trendy i regularnie wprowadzają nowe płyty do oferty.

Płyty Laminam wyróżniają się na tle innych spieków kwarcowych niezwykle pięknymi kolorami oraz wyjątkowo prezentującymi się fakturami. Klienci mogą wybierać np. z płyt posiadających wzory imitujące naturalne drewno, węgiel czy kamień. Gorszej jakości płyty, dostępne na krajowym rynku wyglądają wprawdzie jak naturalne materiały, ale nie przypominają ich swoją fakturą. W przypadku produktów Laminam taka sytuacja nie ma miejsca - płyty idealnie oddają naturalny wygląd powierzchni drewnianej czy kamiennej.

Materiał nadaje się do kontaktu z żywnością i jest odporny na uszkodzenia. Na płytach Laminam nie powstaną zarysowania i ubytki nawet po długim i intensywnym używaniu powierzchni. Nie rozwiną się także na nich pleśnie i grzyby nawet w przypadku blatów znajdujących się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. łazience. Płyty firmy Laminam zastosowane na zewnątrz domu będą odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie zmienią wyglądu nawet po wielu latach i będą całkowicie stabilne wymiarowo.

Ta pochodząca z Włoch firma wyprodukowała jako pierwsza spieki kwarcowe. Dzięki temu marka została prawdziwym liderem płyt wielkoformatowych, a jej produkty są wybierane przez ludzi na całym świecie! Warto wspomnieć także o fakcie, iż marka Laminam daje gwarancję na 25 lat na swoje płyty. W naszej firmie od wielu lat pracujemy na spiekach tej firmy i chętnie rekomendujemy je naszym klientom.

Nasza firma jest autoryzowanym wykonawcą spieków kwarcowych firmy Laminam.

keyboard_arrow_up