Blaty kuchenne firmy Danstone

Blaty kuchenne firmy Danstone

Na etapie projektowania kuchni wybór blatu kuchennego jest bardzo istotny. Ten element wystroju znajduje się bowiem na pierwszym planie aranżacji każdej kuchni i ma służyć przez wiele lat. Oferujemy Państwu wysokiej jakości blaty kuchenne na wymiar. Nasze produkty odznaczają się niepowtarzalnymi walorami estetycznymi oraz trwałością.

Siedziba naszego zakładu mieści się w Piasecznie pod Warszawą i to tu produkujemy blaty kuchenne z materiałów sprowadzanych z różnych części świata. Są to najwyższej jakości blaty kuchenne, jakie można zamówić w Warszawie. Jednak w naszej działalności nie ograniczamy się do rejonu stolicy. Działamy na terenie całej aglomeracji warszawskiej.

Każdy z naszych blatów kuchennych jest przygotowywany w zakładzie produkcyjnym pod Warszawą pod konkretny wymiar, zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
W naszym asortymencie znajdują się:

Kamienne blaty kuchenne mają liczne zalety. Do najważniejszych z nich należy odporność na zarysowania, zabrudzenia i na oddziaływanie wysokich temperatur. Blaty kamienne, a także wykonane z konglomeratów i spieków kwarcowych są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Blaty kuchenne z kamienia wyróżniają się także estetycznym, atrakcyjnym wyglądem. Materiały kamienne wykorzystywane do produkcji blatów kuchennych są też odpowiednie do wykładania ścian. Można z nich wykonać niewielkie cokoliki wykończeniowe, płytki kamienne bądź duże panele sięgające do wysokości wiszących szafek.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Piasecznie k. Warszawy wykonamy dla Państwa blaty kuchenne o różnych wzorach, co umożliwi dopasowanie ich do każdej kuchni

keyboard_arrow_up